Kto, čo je značka Radha Beauty?

            Radha beauty je inovatívna značka, ktorá poskytuje luxusnú starostlivosť o pleť. Je odhodlaná posilniť prirodzenú krásu každého z nás.

Vďaka výnimočnej kvalite našich výrobkov, sa značka rýchlo vyšplhala v grafoch na prvé miesta predaja vo svete v obchodoch na inernete (amazon).

Dnes je Radha Beauty popredným odborníkom v kozmetických olejoch a esenciálnych olejoch. Od svojho uvedenia na trh v roku 2014, rozšírili kozmeticku o nové produkty v  katalógu.

Radha beauty produkty starostlivosti o pleť sú zmesou aktívnych zložiek, ako je vitamín C, sérum kys.hyalurónovej , retinol.Všetko je na prírodnej báze získavané z  najčistejších olejov.

Najnovšia rada Radha Organics, kde je všetko prírodné a ekologicky vyrobené iba z éterických olejov, rastlinných výťažkov a ovocných a rastlinných masiel, nemá žiadne konzervačné látky. Všetko je vyrobené len z prísad, ktoré boli dlhodobo testované.

RB ponúka aj výrobky z esenciálnych olejov, ktoré sú vhodné aj pre aromaterapiu do difúzorov alebo vonných lámp. Vyskúšajte tiež bomby do kúpeľa a bahenné masky.

Motto značky Radha beauty je chrániť planétu Zem za každých okolností.RB sa zaviazala k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality a k dodržiavaniu vysokých morálnych a etických noriem. Žiadame to aj  od svojich zamestnancov.

Radha beauty je odhodlaná poskytovať svojimzákazníkom len celo-prírodné, organické produkty šetrné k životnému prostrediu.

100% prírodné produkty

archív

Prírodná kozmetika Radha Beauty

Očný gél

ocny gel

Radha Beauty

Natural cosmetics